Informace pro obce

Olomoucký kraj
Soutěž Vesnice roku
Olomoucký kraj

Vážené starostky, vážení starostové, vážení zástupci veřejné správy,

v této sekci jsou vám k dispozici informace, které se týkají vaší každodenní činnosti. Naleznete tu metodiku pro obce, kde se například dozvíte, jak postupovat při vydávání nařízení obce, kalendář, díky kterému vám jistě neunikne žádný důležitý termín, a další užitečné odkazy. Kdyby vám v naší nové sekci přeci jen něco chybělo, obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

17.12.2018 - Pozvánka na 13. veřejné zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje

Informace o konání zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje představitelům samospráv obcí Olomouckého kraje pro možnost informování občanů kraje.

29.11.2018 - Dotační tituly MMR pro rok 2019

Možnosti podpory z dotací Ministerstva pro místní rozvoj ČR pro rok 2019 budou představeny v Olomouci ve čtvrtek 29. 11. 2018.

19.11.2018 - Den malých obcí

Den malých obcí je odborná konference určená starostkám, starostům a ostatním zástupcům nejen malých obcí. Koná se dvakrát ročně, vždy v Praze a na Moravě.

Den malých obcí

07.11.2018 - Informace o povinnostech obecních úřadů - zákon o střetu zájmů

Informace o povinnostech obecních úřadů a veřejných funkcionářů, které v souvislosti s komunálními volbami stanoví zákon o střetu zájmů

07.11.2018 - Osobní blahopřání hejtmana a ředitele KÚ zvoleným zástupcům samospráv Olomouckého kraje

El. podoba osobního dopisu pana Ladislava Oklešťka, hejtmana Olomouckého kraje a Ing. Lubomíra Baláše, ředitele Krajského úřadu Olomouckého kraje zvoleným zástupcům samospráv, který bude v písemné podobě postupně zaslán všem obcím kraje.

RSSarchiv aktualit »

Užitečné informace a odkazy

Ondřej Svoboda DiS.
obce, grafika