Informace pro obce

Olomoucký kraj
Soutěž Vesnice roku
Olomoucký kraj

Vážené starostky, vážení starostové, vážení zástupci veřejné správy,

v této sekci jsou vám k dispozici informace, které se týkají vaší každodenní činnosti. Naleznete tu metodiku pro obce, kde se například dozvíte, jak postupovat při vydávání nařízení obce, kalendář, díky kterému vám jistě neunikne žádný důležitý termín, a další užitečné odkazy. Kdyby vám v naší nové sekci přeci jen něco chybělo, obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

13.09.2018 - Pozvánka na 12. veřejné zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje

Informace o konání zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje představitelům samospráv obcí Olomouckého kraje pro možnost informování občanů kraje.

29.08.2018 - Kraj plánuje zachránit krachující venkovské obchody

Smutnou realitu některých míst v našem regionu chce řešit Olomoucký kraj. Nově totiž plánuje dotační projekt, který by ztrátové prodejny na venkově pomohl zachovat při životě.

Kraj plánuje zachránit krachující venkovské obchody

24.08.2018 - Kraj pokračuje v podpoře vzdělávání

V průběhu letních prázdnin vyhodnotili radní Olomouckého kraje podporu pro žáky technických oborů ukončených maturitní zkouškou. Zároveň také odsouhlasili odeslání finančních prostředků do škol, kde peníze poslouží na poskytnutí motivačních stipendií.

Kraj pokračuje v podpoře vzdělávání

22.08.2018 - Mikroregiony se potkají v Hustopečích nad Bečvou

V pondělí 10. září 2018 se v městysu Hustopeče nad Bečvou uskuteční jubilejní dvacáté pracovní setkání zástupců mikroregionů Olomouckého kraje.

25.06.2018 - Pozvánka na 11. veřejné zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje

RSSarchiv aktualit »

Užitečné informace a odkazy

Ondřej Svoboda DiS.