Kultura a památková péče

Folklórní festival Šumperk
Vlastivědné muzeum v Olomouci
Hrad Bouzov

Vítáme Vás na stránce, kde jsou pro Vás připraveny užitečné informace týkající se kultury a památkové péče v Olomouckém kraji. Cílem Olomouckého kraje je efektivně přispívat k zachování a obnově kulturních památek kraje a zlepšovat vztah občanů jak ke kultuře, tak ke kulturnímu dědictví.

Pokud máte zájem si Olomoucký kraj virtuálně prohlédnout, neváhejte navštívit naší virtuální prohlídku.

21.09.2017 - Zářijové číslo krajských novin vychází

Novinky letošního ročníku seniorského cestování, vyhlášení ankety o Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje nebo informace o novém webovém portálu pro rodinu. To jsou některá témata zářijového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Zářijové číslo krajských novin vychází

20.09.2017 - Uloupené umění připomíná oběti holokaustu

Výstava v atriu Regionálního centra Olomouc potrvá do 19. října.

Uloupené umění připomíná oběti holokaustu

20.09.2017 - Jaroslav Lakomý ze Štítů obdržel titul Nositel tradice lidových řemesel

V sobotu 9. září 2017 převzal Jaroslav Lakomý ze Štítů z rukou náměstkyně ministra kultury Anny Matouškové ocenění Nositel tradice lidových řemesel za obor své profesní činnosti, kterým je pokrývačství tradičními krytinami.

Jaroslav Lakomý ze Štítů obdržel titul Nositel tradice lidových řemesel

20.07.2017 - Letní dvojčíslo krajských novin vychází

Užitečné rady a tipy, jak aktivně strávit dovolenou a prázdniny v kraji, informace k dalšímu kolu kotlíkových dotací nebo výsledky soutěže Vesnice roku Olomouckého kraje. To jsou některá témata letního vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Letní dvojčíslo krajských novin vychází

15.06.2017 - Červnové číslo krajských novin vychází

Stoupající kvalita i dostupnost péče v krajských nemocnicích, otevření silnice přes Červenohorské sedlo nebo informace o dalším ročníku projektu Společnost přátelská rodině.

Červnové číslo krajských novin vychází

RSSarchiv aktualit »

Poslední změna 16. 02. 2016 14:17:30