Kultura a památková péče

Folklórní festival Šumperk
Vlastivědné muzeum v Olomouci
Hrad Bouzov

Vítáme Vás na stránce, kde jsou pro Vás připraveny užitečné informace týkající se kultury a památkové péče v Olomouckém kraji. Cílem Olomouckého kraje je efektivně přispívat k zachování a obnově kulturních památek kraje a zlepšovat vztah občanů jak ke kultuře, tak ke kulturnímu dědictví.

Pokud máte zájem si Olomoucký kraj virtuálně prohlédnout, neváhejte navštívit naší virtuální prohlídku.

16.11.2017 - Listopadové číslo krajských novin vychází

Plánované investice do rekonstrukcí silnic, listopadová návštěva prezidenta Miloše Zemana v kraji nebo informace o stále probíhajícím druhém kole kotlíkových dotací. To jsou některá témata listopadového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Listopadové číslo krajských novin vychází

19.10.2017 - Říjnové číslo krajských novin vychází

Udělení cen v oblasti cestovního ruchu, rekordní podpora dobrovolných hasičů nebo informace o výjezdu Rady Olomouckého kraje na Zábřežsko. To jsou některá témata říjnového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Říjnové číslo krajských novin vychází

21.09.2017 - Zářijové číslo krajských novin vychází

Novinky letošního ročníku seniorského cestování, vyhlášení ankety o Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje nebo informace o novém webovém portálu pro rodinu. To jsou některá témata zářijového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Zářijové číslo krajských novin vychází

20.09.2017 - Uloupené umění připomíná oběti holokaustu

Výstava v atriu Regionálního centra Olomouc potrvá do 19. října.

Uloupené umění připomíná oběti holokaustu

20.09.2017 - Jaroslav Lakomý ze Štítů obdržel titul Nositel tradice lidových řemesel

V sobotu 9. září 2017 převzal Jaroslav Lakomý ze Štítů z rukou náměstkyně ministra kultury Anny Matouškové ocenění Nositel tradice lidových řemesel za obor své profesní činnosti, kterým je pokrývačství tradičními krytinami.

Jaroslav Lakomý ze Štítů obdržel titul Nositel tradice lidových řemesel

RSSarchiv aktualit »