Pro osoby se zdravotním postižením

Divadelní představení - Centrum sociálních služeb Klíč příspěvková organizace Olomouckého kraje
Olomoucká 24hodinová štafeta na vozíku
Cena hejtmana

Vítejte na stránkách určených nejen pro osoby se zdravotním postižením a jejich blízké. Dozvíte se zde, co dělat a kam se obrátit, jestliže se Vy nebo někdo ve Vašem okolí ocitne v situaci, kdy potřebuje poradit. Naleznete zde odkazy na organizace v Olomouckém kraji, které pracují pro osoby se zdravotním postižením, s civilizačními nebo onkologickými chorobami.

Poradí Vám, kam můžete v Olomouckém kraji vyrazit ve volném čase (Kraj bez bariér), kde lze využít bezbariérovou dopravu.

Seznámíte se zde s dokumenty, které umožňují osobám se zdravotním postižením plnohodnotně se zapojit do běžného života.

V odkazu Aktuality Vás informujeme o kulturních nebo sportovních akcích, které pořádají organizace osob se zdravotním postižením.

Vaše připomínky k obsahu zasílejte na níže uvedený email.

27.06.2018 - „VIDENIE NEVIDENIA – I VIDENIA“

SONS ČR, z.s. Oblastní odbočka Olomouc ve spolupráci s Regionálním centrem Olomouc Vás srdečně zve na výstavu kreslených vtipů o životě nevidomých. I zrakově postižení dokáží brát svůj handicap s humorem, důkazem toho je i tato výstava v prostorách Regionálního centra Olomouc, Jeremenkova 40b před kavárnou v přízemí. Výstava se koná ve dnech 2. až 28. 7. 2018.

19.06.2018 - FIMFÁRUM - festival tvořivosti a fantazie lidí s postižením i bez

SPOLU Olomouc, z.s. zve děti i dospělé na festival tvořivosti a fantazie FIMFÁRUM, jehož cílem je vytvoření prostoru pro potkávání a vzájemné poznávání lidí s postižením i bez. Festival se uskuteční od pátku 22. 6. 2018 do neděle 24. 6. 2018 v Domě děti a mládeže v Olomouci na Tř. 17. listopadu 47 a v blízkém okolí.

FIMFÁRUM - festival tvořivosti a fantazie lidí s postižením i bez

19.06.2018 - Vernisáž výstavy slabozraké grafičky Markéty Evjákové

SONS ČR, z.s. Oblastní odbočka Olomouc ve spolupráci s Knihovnou města Olomouce – pobočkou Jungmannova Vás srdečně zve v úterý 3. 7. 2018 v 15 hodin na vernisáž výstavy slabozraké grafičky Markéty Evjákové v prostorách pobočky Knihovny města Olomouce na adrese Jungmannova 972/25, Olomouc, hudební doprovod: Martina Michailidisová a Radka Rozkovcová (barokní tance pro zobcové flétny)

16.05.2018 - Dny umění nevidomých na Moravě

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR, z. s.,Oblastní odbočka Olomouc pořádá ve středu 6. 6. 2018 v 18:00, budova Moravské filharmonie - Mozartův sál, Horní náměstí, komorní koncert nevidomého klarinetisty MILANA ARNERA a STUPKOVA KVARTETA OLOMOUC.

09.05.2018 - S bílou holí pro Bílou pastelku

Oblastní odbočka Olomouc - SONS ČR, z. s. - srdečně zve všechny známé i neznámé na zážitkovou akci v rámci Veletrhu sociálních služeb, v pátek 18. 5. 2018 od 10 do 17 hodin na Horním náměstí v Olomouci.

S bílou holí pro Bílou pastelku

RSSarchiv aktualit »

Mgr. Zuzana Hrobařová
KISSoS - Krajský Informační Systém Sociálních Služeb Olomouckého kraje, střednědobé plánování sociálních služeb v Olomouckém kraji