Střednědobé plánování sociálních služeb

Soubor typu pdfČlenové pracovních skupin(353,7 kB)stáhnout

ZMAPOVÁNÍ NOVÝCH SOCIÁLNÍCH RIZIK

Soubor typu .pdfZmapování nových sociálních rizik(2 MB)stáhnout

ZAJIŠŤOVÁNÍ POTŘEB UŽIVATELŮ, POSKYTOVATELŮ A ZADAVATELŮ V JEDNOTLIVÝCH OBLASTECH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V OLOMOUCKÉM KRAJI

Soubor typu .pdfI. Výzkum mezi uživateli sociálních služeb v Olomouckém kraji(8,4 MB)stáhnout
Soubor typu .pdfII. Výzkum mezi poskytovateli sociálních služeb v Olomouckém kraji(5,6 MB)stáhnout
Soubor typu .pdfIII. Výzkum mezi zadavateli sociálních služeb v Olomouckém kraji(2,8 MB)stáhnout
Soubor typu .pdfIV. Analýza sociálních služeb Olomouckého kraje - komparace a shrnutí(4,9 MB)stáhnout

AKTUALITY

05.01.2015 - Vybraným dobrovolníkům Olomouckého kraje byly uděleny ceny Křesadlo 2014

V závěru roku 2014 proběhl v Olomouckém kraji již čtvrtý ročník oceňování dobrovolníků „Křesadlo“, což je cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci.

Vybraným dobrovolníkům Olomouckého kraje byly uděleny ceny Křesadlo 2014

08.01.2014 - Vybraným dobrovolníkům Olomouckého kraje byly uděleny ceny Křesadlo 2013

Závěrem roku 2013 v Olomouckém kraji proběhl již třetí ročník udílení cen Křesadlo, tedy ocenění osob vykonávajících dobrovolnickou činnost. Celou akci nejlépe charakterizuje její motto: „Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci“.

02.11.2012 - Pozvánka na seminář

Klub pro rozvoj aktivního Pomoraví K.R.A.P. o.s.ve spolupráci s MAS Horní Pomoraví o.p.s. pořádá ve čtvrtek 15. listopadu 2012 vzdělávací seminář - Možnosti neziskového sektoru v rámci „Programu rozvoje venkova“. Program semináře: "Národní síť venkovských komunitních škol a jejich působení v ČR", "Program LEADER - možnosti čerpání neziskovými a příspěvkovými organizacemi", "Optimalizace škol v Bohdíkově a jeho místních částech jako východisko k vytvoření zázemí pro komunitní školu", "Založení a fungování komunitní školy v praxi", "Komunitní strategie".

15.10.2012 - Olomoucký kraj podporuje dobrovolnictví

Díky finanční podpoře hejtmanství navštívili v průběhu září dva dobrovolníci z Olomouce partnerský region GRADD v americkém státě Kentucky. Cesta se konala v rámci společného projektu obou regionů nazvaného GOAL, který se snaží propagovat fenomén dobrovolnictví jak v kraji, tak za jeho hranicemi.

28.11.2011 - konference "Dobrovolnictví v sociálních službách"

Pozvánka na konferenci konané u příležitosti Evropského roku dobrovolnictví 2011 pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ing. Martina Tesaříka „Dobrovolnictví v sociálních službách“v rámci které se bude konat: První ročník slavnostního vyhlášení a předání ceny Křesadlo 2011 „Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci“a ceny GOAL 2011„Ocenění dobrovolnické činnosti“.

Mgr. Hana Bodnarová
střednědobé plánování sociálních služeb v Olomouckém kraji
Odbor sociálních věcí
oddělení plánování sociálních služeb