Archiv aktualit

21.09.2017 - Informace MZČR o nároku vládních stipendistů na poskytování zdravotních služeb

21.09.2017 - V Olomouckém kraji budou lékárny otevřené také o svátcích 28. září a 28. října

Krajský úřad Olomouckého kraje se rozhodl ve spolupráci s Okresními sdruženími lékárníků v blížících se státních svátcích zajistit otevření lékárenské pohotovostní služby.

15.06.2017 - Červnové číslo krajských novin vychází

Stoupající kvalita i dostupnost péče v krajských nemocnicích, otevření silnice přes Červenohorské sedlo nebo informace o dalším ročníku projektu Společnost přátelská rodině.

03.05.2017 - V Olomouckém kraji budou lékárny otevřené také o státním svátku 8. května

Olomoucké hejtmanství se rozhodlo ve spolupráci s Českou lékárnickou komorou v blížící se státní svátek zajistit otevření lékárenské pohotovostní služby.

11.04.2017 - V Olomouckém kraji budou lékárny otevřené také o svátcích 17. dubna a 8. května

Olomoucké hejtmanství se rozhodlo ve spolupráci s Českou lékárnickou komorou v blížících se státních svátcích zajistit otevření lékárenské pohotovostní služby.

07.03.2017 - Olomoucký kraj zajistí lékárenskou pohotovostní službu o státních a dalších svátcích

1. leden, Velikonoční pondělí, 8. květen, 28. září, 28. říjen, 25. a 26. prosinec. Olomoucké hejtmanství se rozhodlo ve spolupráci s Českou lékárnickou komorou v tyto svátky zajistit otevření lékárenské pohotovostní služby v každém okrese na území našeho kraje.

17.02.2017 - Olomoucká záchranka převzala záložní vrtulník. Hejtman Košta vstřícné gesto provozovatele vítá

Na dodání náhradního vrtulníku se dohodl ředitel krajské záchranky se společností ATE. Právě ta od nového roku zajišťuje leteckou záchrannou službu v našem regionu.

06.12.2016 - Dotační program na podporu dostupnosti zdravotních služeb praktických lékařů

Ministerstvo zdravotnictví České republiky, odbor dohledu nad zdravotním pojištěním, vyhlásilo výběrové řízení k dotačnímu programu na podporu dostupnosti zdravotních služeb praktických lékařů.

05.10.2016 - Olomoucký kraj nakoupil další sanitky pro zdravotnickou záchrannou službu

Na olomouckém heliportu dnes bylo představeno jedno ze sanitních vozidel, která letos pro zdravotnickou záchrannou službu zakoupil Olomoucký kraj.

15.09.2016 - Zářijové číslo krajských novin vychází

Novinky z oblasti veřejné dopravy v Olomouckém kraji, informace o vzniku nových výjezdových základen zdravotnické záchranné služby nebo dohoda o spolupráci v oblasti zaměstnanosti. To jsou některá témata zářijového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

26.07.2016 - Práce na novém systému třídění pacientů při mimořádných událostech se rozběhnou v Olomouci

Odborníci z Univerzity Palackého v Olomouci (UP) a Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje (ZZS OK) uspěli ve veřejné soutěži Bezpečnostního výzkumu Ministerstva vnitra České republiky a zahájili řešení projektu Efektivní systém třídění pacientů během poskytování akutní zdravotní péče při mimořádných událostech.

16.06.2016 - Červnové číslo krajských novin vychází

Krajský plán oprav a rekonstrukcí v letních měsících, účinnější kontrola přetížených kamionů nebo ohlédnutí za návštěvou prezidenta Miloše Zemana v kraji. To jsou některá témata červnového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

© Krajský úřad Olomouckého kraje