Inovační vouchery

Jde o finanční nástroj na podporu spolupráce podnikatelských subjektů z Olomouckého kraje s vysokoškolskými institucemi z celé České republiky ve formě nákupu znalostí, služeb či technologií, které pomáhají zvyšovat inovační potenciál firmy.

Inovační vouchery byly realizovány v rámci projektů Inovační vouchery v Olomouckém kraji a Inovační vouchery v Olomouckém kraji – II. etapa, spolufinancovaných z Regionálního operačního programu Střední Morava. Cílem obou projektů bylo navázání nové spolupráce podnikatelských subjektů s institucemi výzkumu a vývoje a motivace k dalším společným aktivitám. V obou etapách projektu bylo podpořeno 84 projektů spolupráce částkou téměř 11,7 mil. Kč.

V programovém období 2014-2020 je nástroj inovačních voucherů zahrnut v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Aktuality


archiv aktualit »

Podrobné informace o projektu

Ing. Petr Heinisch
tel. 585 508 354, mobil 725 788 290
e-mail: p.heinisch@kr-olomoucky.cz


Soubor typu xlsxSeznam nositelů - IVOK I.(15 kB)stáhnout
Soubor typu xlsxSeznam nositelů - IVOK II.(15,7 kB)stáhnout


Poslední změna 04. 01. 2017 14:40:16

Olomoucký kraj na Facebooku Olomoucký kraj na YouTube Olomoucký kraj na Flickru Olomoucký kraj na Google Plus Olomoucký kraj na Twitteru Olomoucký kraj na Instagramu Olomoucký kraj na ISSUU