Informace pro obce

Olomoucký kraj
Soutěž Vesnice roku
Olomoucký kraj

Vážené starostky, vážení starostové, vážení zástupci veřejné správy,

v této sekci jsou vám k dispozici informace, které se týkají vaší každodenní činnosti. Naleznete tu metodiku pro obce, kde se například dozvíte, jak postupovat při vydávání nařízení obce, kalendář, díky kterému vám jistě neunikne žádný důležitý termín, a další užitečné odkazy. Kdyby vám v naší nové sekci přeci jen něco chybělo, obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

19.10.2017 - Říjnové číslo krajských novin vychází

Udělení cen v oblasti cestovního ruchu, rekordní podpora dobrovolných hasičů nebo informace o výjezdu Rady Olomouckého kraje na Zábřežsko. To jsou některá témata říjnového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Říjnové číslo krajských novin vychází

21.09.2017 - Zářijové číslo krajských novin vychází

Novinky letošního ročníku seniorského cestování, vyhlášení ankety o Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje nebo informace o novém webovém portálu pro rodinu. To jsou některá témata zářijového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Zářijové číslo krajských novin vychází

11.09.2017 - Mikroregiony se potkají v Dřevnovicích

V úterý 19. září 2017 se v obci Dřevnovice uskuteční v pořadí už devatenácté pracovní setkání zástupců mikroregionů Olomouckého kraje

07.09.2017 - Pozvánka na 6. veřejné zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje

Informace o konání zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje představitelům samospráv obcí Olomouckého kraje pro možnost informování občanů kraje.

20.07.2017 - Letní dvojčíslo krajských novin vychází

Užitečné rady a tipy, jak aktivně strávit dovolenou a prázdniny v kraji, informace k dalšímu kolu kotlíkových dotací nebo výsledky soutěže Vesnice roku Olomouckého kraje. To jsou některá témata letního vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Letní dvojčíslo krajských novin vychází

RSSarchiv aktualit »

Užitečné informace a odkazy

Ondřej Svoboda DiS.