Informace pro obce

Olomoucký kraj
Soutěž Vesnice roku
Olomoucký kraj

Vážené starostky, vážení starostové, vážení zástupci veřejné správy,

v této sekci jsou vám k dispozici informace, které se týkají vaší každodenní činnosti. Naleznete tu metodiku pro obce, kde se například dozvíte, jak postupovat při vydávání nařízení obce, kalendář, díky kterému vám jistě neunikne žádný důležitý termín, a další užitečné odkazy. Kdyby vám v naší nové sekci přeci jen něco chybělo, obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

24.06.2019 - Pozvánka na 16. veřejné zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje

Informace o konání zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje představitelům samospráv obcí Olomouckého kraje pro možnost informování občanů kraje.

13.05.2019 - Pozvánka na XV. Konferenci samospráv Olomouckého kraje 2019

, která se uskuteční v pondělí 13. května 2019 od 9:00 hodin.

29.04.2019 - Pozvánka na 15. veřejné zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje

14.03.2019 - Vesnice dostanou dvakrát více peněz

Olomoucký kraj opět navýšil objem peněz, které přitečou na venkov. Od roku 2017 narostly finanční prostředky dostupné v Programu na obnovu venkova ze třiceti na více než šedesát miliónů korun.

Vesnice dostanou dvakrát více peněz

07.03.2019 - Prestiž i statisícové odměny. Začala soutěž o vesnici roku

Také letos se obce z Olomouckého kraje mohou zapojit do soutěže, jejíž vítěz se stane krajskou vesnicí roku 2019. Nejlepší z každého regionu pak čeká souboj na celostátní úrovni. Zájemci se mohou hlásit do konce dubna, pro vítěze připravilo hejtmanství zajímavé finanční prémie.

Prestiž i statisícové odměny. Začala soutěž o vesnici roku

RSSarchiv aktualit »

Užitečné informace a odkazy

Ondřej Svoboda DiS.