Informace pro obce

Olomoucký kraj
Soutěž Vesnice roku
Olomoucký kraj

Vážené starostky, vážení starostové, vážení zástupci veřejné správy,

v této sekci jsou vám k dispozici informace, které se týkají vaší každodenní činnosti. Naleznete tu metodiku pro obce, kde se například dozvíte, jak postupovat při vydávání nařízení obce, kalendář, díky kterému vám jistě neunikne žádný důležitý termín, a další užitečné odkazy. Kdyby vám v naší nové sekci přeci jen něco chybělo, obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

18.12.2017 - Pozvánka na 8. veřejné zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje

Informace o konání zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje představitelům samospráv obcí Olomouckého kraje pro možnost informování občanů kraje.

12.12.2017 - Jesenicko se dočká kvalitnější lékařské péče

Olomoucký kraj od příštího roku zajistí lepší dostupnost lékařské péče pro obyvatele Jesenicka. Pohotovostní služba tam bude fungovat nepřetržitě o víkendech i svátcích.

Jesenicko se dočká kvalitnější lékařské péče

07.12.2017 - Prosincové číslo krajských novin vychází

Shrnutí úspěšných krajských projektů a investic v roce 2017, prodloužení termínu pro podání žádosti o kotlíkové dotace nebo informace, které lékárny budou během vánočních svátků otevřené. To jsou některá témata prosincového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Prosincové číslo krajských novin vychází

04.12.2017 - Žadatelé mohou čerpat finanční prostředky na přeshraniční spolupráci institucí a komunit

Žadatelé mohou až do 21. prosince letošního roku předkládat projektové záměry v rámci programu Interreg V-A Česká republika - Polsko.

21.11.2017 - Zastupitelé rozhodnou o milionech, hejtman předá medaili

Dvě desítky bodů obsahuje program jednání Zastupitelstva Olomouckého kraje, které se uskuteční už tento čtvrtek 23. listopadu.

Zastupitelé rozhodnou o milionech, hejtman předá medaili

RSSarchiv aktualit »

Užitečné informace a odkazy

Ondřej Svoboda DiS.