Informace pro obce

Olomoucký kraj
Soutěž Vesnice roku
Olomoucký kraj

Vážené starostky, vážení starostové, vážení zástupci veřejné správy,

v této sekci jsou vám k dispozici informace, které se týkají vaší každodenní činnosti. Naleznete tu metodiku pro obce, kde se například dozvíte, jak postupovat při vydávání nařízení obce, kalendář, díky kterému vám jistě neunikne žádný důležitý termín, a další užitečné odkazy. Kdyby vám v naší nové sekci přeci jen něco chybělo, obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

XIII. Konference samospráv Olomouckého kraje 2017

20.07.2017 - Letní dvojčíslo krajských novin vychází

Užitečné rady a tipy, jak aktivně strávit dovolenou a prázdniny v kraji, informace k dalšímu kolu kotlíkových dotací nebo výsledky soutěže Vesnice roku Olomouckého kraje. To jsou některá témata letního vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Letní dvojčíslo krajských novin vychází

04.07.2017 - Do konce srpna zjišťuje hejtmanství zájem o kotlíkové dotace. Do ankety se dosud zapojilo 483 respondentů.

Anketní formulář, kde Olomoucký kraj zjišťuje zájem obyvatel regionu o druhou vlnu kotlíkových dotací, bude na webových stránkách k dispozici do konce prázdnin.

30.06.2017 - Soutěž Úřad roku Půl na půl – respekt k rovným příležitostem v roce 2017

Ministerstvo vnitra vyhlásilo 11. ročník soutěže Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem 2017.

15.06.2017 - Červnové číslo krajských novin vychází

Stoupající kvalita i dostupnost péče v krajských nemocnicích, otevření silnice přes Červenohorské sedlo nebo informace o dalším ročníku projektu Společnost přátelská rodině.

Červnové číslo krajských novin vychází

08.06.2017 - Pozvánka na 5. veřejné zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje

Informace o konání zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje představitelům samospráv obcí Olomouckého kraje pro možnost informování občanů kraje.

RSSarchiv aktualit »

Užitečné informace a odkazy

Ondřej Svoboda DiS.
obce, grafika