Informace pro obce

Olomoucký kraj
Soutěž Vesnice roku
Olomoucký kraj

Vážené starostky, vážení starostové, vážení zástupci veřejné správy,

v této sekci jsou vám k dispozici informace, které se týkají vaší každodenní činnosti. Naleznete tu metodiku pro obce, kde se například dozvíte, jak postupovat při vydávání nařízení obce, kalendář, díky kterému vám jistě neunikne žádný důležitý termín, a další užitečné odkazy. Kdyby vám v naší nové sekci přeci jen něco chybělo, obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

15.06.2017 - Červnové číslo krajských novin vychází

Stoupající kvalita i dostupnost péče v krajských nemocnicích, otevření silnice přes Červenohorské sedlo nebo informace o dalším ročníku projektu Společnost přátelská rodině.

Červnové číslo krajských novin vychází

08.06.2017 - Pozvánka na 5. veřejné zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje

Informace o konání zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje představitelům samospráv obcí Olomouckého kraje pro možnost informování občanů kraje.

01.06.2017 - V Olomouci proběhne seminář k problematice sociálního vyloučení malých obcí

Sekretariát Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK) ve spolupráci s Agenturou pro sociální začleňování (ASZ) připravily seminář zaměřený na hlavní problémy a rizikové faktory vedoucí ke vzniku nebo prohlubování sociálního vyloučení.

24.05.2017 - Obce Olomouckého kraje mají stále možnost zúčastnit se soutěží „Obec přátelská rodině 2017“ a „Obec přátelská seniorům 2017“

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR prodloužilo termín pro podávání žádostí v rámci soutěže „Obec přátelská rodině 2017“ a soutěže „Obec přátelská seniorům 2017“. Termín pro podávání žádostí byl stanoven do 2. 6. 2017 včetně (rozhodující je datum uvedené na razítku pošty).

18.05.2017 - Olomoucký kraj stále patří k české špičce v třídění odpadů

Dnes byli ve Velké Bystřici oceněni zástupci nejlepších měst a obcí Olomouckého kraje v třídění odpadů za rok 2016.

Olomoucký kraj stále patří k české špičce v třídění odpadů

RSSarchiv aktualit »

Užitečné informace a odkazy

Ondřej Svoboda DiS.