Informace pro obce

Olomoucký kraj
Soutěž Vesnice roku
Olomoucký kraj

Vážené starostky, vážení starostové, vážení zástupci veřejné správy,

v této sekci jsou vám k dispozici informace, které se týkají vaší každodenní činnosti. Naleznete tu metodiku pro obce, kde se například dozvíte, jak postupovat při vydávání nařízení obce, kalendář, díky kterému vám jistě neunikne žádný důležitý termín, a další užitečné odkazy. Kdyby vám v naší nové sekci přeci jen něco chybělo, obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

26.02.2018 - Pozvánka na 9. veřejné zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje

Informace o konání zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje představitelům samospráv obcí Olomouckého kraje pro možnost informování občanů kraje.

24.01.2018 - Nominace na ceny kultury přijímá kraj jen do konce ledna

Už jenom do konce tohoto měsíce mohou lidé nominovat osobnosti na Ceny Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury. Vítěze jednotlivých kategorií vyhlásí krajské zastupitelstvo, o ceně veřejnosti však rozhodnou lidé prostřednictvím internetového hlasování.

Nominace na ceny kultury přijímá kraj jen do konce ledna

18.01.2018 - Vychází lednové číslo krajských novin

Nové investice a dotační programy, modernizace dopravy, ceny kraje - to jsou hlavní témata lednového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Vychází lednové číslo krajských novin

11.01.2018 - Kraj zkrátí čekací doby na pobyt v domovech pro seniory

Dlouhé čekací doby na umístění v domovech pro seniory se brzy zkrátí. Hejtmanství totiž chystá hloubkovou inventuru zastaralých pořadníků pobytových sociálních služeb.

Kraj zkrátí čekací doby na pobyt v domovech pro seniory

10.01.2018 - Olomoucký kraj uspořádá seminář pro žadatele Interreg V-A Česká republika – Polsko

Olomoucký kraj a Společný sekretariát programu Interreg V-A Česká republika – Polsko Vás srdečně zvou na seminář pro žadatele, který se uskuteční ve středu 31. ledna 2018 v 9:30 v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje.

RSSarchiv aktualit »

Užitečné informace a odkazy

Ondřej Svoboda DiS.
obce, grafika