Kultura a památková péče

Folklórní festival Šumperk
Vlastivědné muzeum v Olomouci
Hrad Bouzov

Vítáme Vás na stránce, kde jsou pro Vás připraveny užitečné informace týkající se kultury a památkové péče v Olomouckém kraji. Cílem Olomouckého kraje je efektivně přispívat k zachování a obnově kulturních památek kraje a zlepšovat vztah občanů jak ke kultuře, tak ke kulturnímu dědictví.

Pokud máte zájem si Olomoucký kraj virtuálně prohlédnout, neváhejte navštívit naší virtuální prohlídku.

Aktuality

20.07.2017 - Letní dvojčíslo krajských novin vychází

Užitečné rady a tipy, jak aktivně strávit dovolenou a prázdniny v kraji, informace k dalšímu kolu kotlíkových dotací nebo výsledky soutěže Vesnice roku Olomouckého kraje. To jsou některá témata letního vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Letní dvojčíslo krajských novin vychází

15.06.2017 - Červnové číslo krajských novin vychází

Stoupající kvalita i dostupnost péče v krajských nemocnicích, otevření silnice přes Červenohorské sedlo nebo informace o dalším ročníku projektu Společnost přátelská rodině.

Červnové číslo krajských novin vychází

19.05.2017 - Vlastivědné muzeum v Olomouci získalo potřetí cenu Gloria musaealis

V polovině tohoto týdne se uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků jubilejního XV. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2016.

Vlastivědné muzeum v Olomouci získalo potřetí cenu Gloria musaealis

18.05.2017 - Květnové číslo krajských novin vychází

Programové prohlášení Rady Olomouckého kraje, ocenění mladíků za záchranu lidského života nebo informace o soutěži Zelená škola, kterou vyhlašuje olomoucké hejtmanství. To jsou některá témata květnového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Květnové číslo krajských novin vychází

20.04.2017 - Dubnové číslo krajských novin vychází

Ohlédnutí za návštěvou prezidenta Miloše Zemana v Olomouckém kraji, informace k dalšímu kolu kotlíkových dotací nebo seznam oceněných umělců za přínos v oblasti kultury v roce 2016. To jsou některá témata dubnového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Dubnové číslo krajských novin vychází

RSSarchiv aktualit »


Poslední změna 16. 02. 2016 14:17:30

© Krajský úřad Olomouckého kraje