Pro osoby se zdravotním postižením

Divadelní představení - Centrum sociálních služeb Klíč příspěvková organizace Olomouckého kraje
Olomoucká 24hodinová štafeta na vozíku
Cena hejtmana

Vítejte na stránkách určených nejen pro osoby se zdravotním postižením a jejich blízké. Dozvíte se zde, co dělat a kam se obrátit, jestliže se Vy nebo někdo ve Vašem okolí ocitne v situaci, kdy potřebuje poradit. Naleznete zde odkazy na organizace v Olomouckém kraji, které pracují pro osoby se zdravotním postižením, s civilizačními nebo onkologickými chorobami.

Poradí Vám, kam můžete v Olomouckém kraji vyrazit ve volném čase (Kraj bez bariér), kde lze využít bezbariérovou dopravu.

Seznámíte se zde s dokumenty, které umožňují osobám se zdravotním postižením plnohodnotně se zapojit do běžného života.

V odkazu Aktuality Vás informujeme o kulturních nebo sportovních akcích, které pořádají organizace osob se zdravotním postižením.

Vaše připomínky k obsahu zasílejte na níže uvedený email.

16.05.2018 - Dny umění nevidomých na Moravě

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR, z. s.,Oblastní odbočka Olomouc pořádá ve středu 6. 6. 2018 v 18:00, budova Moravské filharmonie - Mozartův sál, Horní náměstí, komorní koncert nevidomého klarinetisty MILANA ARNERA a STUPKOVA KVARTETA OLOMOUC.

09.05.2018 - S bílou holí pro Bílou pastelku

Oblastní odbočka Olomouc - SONS ČR, z. s. - srdečně zve všechny známé i neznámé na zážitkovou akci v rámci Veletrhu sociálních služeb, v pátek 18. 5. 2018 od 10 do 17 hodin na Horním náměstí v Olomouci.

S bílou holí pro Bílou pastelku

27.04.2018 - Cenu kraje dostane fotograf Štreit

Fotograf Jindřich Štreit obdrží Cenu hejtmana Olomouckého kraje za práci ve prospěch osob se zdravotním postižením za rok 2017. Na svém posledním zasedání o tom rozhodli krajští zastupitelé.

Cenu kraje dostane fotograf Štreit

13.04.2018 - Noční běh pro Svělušku

NOČNÍ BĚH PRO SVĚTLUŠKU startuje v Olomouci 26. dubna ve 21.00 v Bezručových sadech. Registrace otevíráme v 18.30. Přijďte si znovu užít magické rojení světlušek čelovkovitých, které umí rozsvítit nejen trať ukrytou ve tmě, ale i životy nevidomých.

Noční běh pro Svělušku

13.04.2018 - OPEN SKIES FOR HANDICAPPED

Letecké služby Hradec Králové, a.s. budou pořádat již jedenáctý ročník charitativní akce „OPEN SKIES FOR HANDICAPPED“ (OSH) dne 16. 6. 2018 na letišti Hradec Králové.

OPEN SKIES FOR HANDICAPPED

RSSarchiv aktualit »

Mgr. Zuzana Hrobařová
KISSoS - Krajský Informační Systém Sociálních Služeb Olomouckého kraje, střednědobé plánování sociálních služeb v Olomouckém kraji