Říjnové číslo krajských novin vychází

16. 10. 2014

V těchto dnech vychází říjnové číslo měsíčníku Olomoucký kraj. Přináší informace o mezinárodní konferenci o dopravě, která proběhla v září v Luhačovicích. Vrací se k ocenění olomouckého hasiče za pomoc v Srbsku. Informuje o krizovém centru při olomoucké Charitě, nových oborech na středních školách v regionu nebo podpoře speciálního školství ze strany olomouckého hejtmanství. Měsíčník dále upozorňuje na soutěž Koordinátora integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje určenou pro základní školy. Vyhlašuje také fotografickou soutěž na téma „Podzim v Olomouckém kraji“.

Krajské noviny v říjnovém vydání představují mikroregionu Němčicko, přináší zajímavosti o mikroregionu, tipy na jeho návštěvu nebo zmiňuje kulturní akce.

Více informací na webu kraje v sekci Měsíčník Olomoucký kraj zde.

nahled.jpg

Poslední změna 16. 10. 2014 09:13:15