Měsíčník Olomoucký kraj

Olomoucký kraj vydává od roku 2002 stejnojmenný měsíčník. Noviny jsou zdarma distribuovány do všech domácností Olomouckého kraje. Kraj rozesílá elektronickou verzi měsíčníku prostřednictvím emailu. Registrace občanů do databáze probíhá pomocí jednoduchého formuláře přímo na titulní straně webu www.kr-olomoucky.cz. Systém počítá s potvrzením žádosti prostřednictvím schránky elektronické pošty. Elektronicky probíhá rovněž případné odhlašování z databáze.

Aktuální číslo měsíčníku Olomouckého kraje

13.11.2018 - Prosincové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Nové číslo měsíčníku Olomoucký kraj vám nabídne možnosti, jak strávit aktivní zimní dovolenou, a přiblíží plány kraje na další cyklostezky. Zabývá se podrobně novou koncepcí paliativní péče i zlepšováním sociálních služeb v obcích. Představí vám nové držitele Hejtmanova poháru a dovíte se v něm, kdy a kde se o svátcích dostanete do lékáren. Svým návrhem se stále můžete zapojit do soutěže o krajskou stavbu roku. Dočtete se o zrekonstruovaném Domově u Třebůvky v Lošticích a nových službách zábřežské charity. Nechybí tradiční křížovka a sudoku.

Prosincové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Měsíčník Olomouckého kraje v roce 2018

Soubor typu pdfLeden 2018(4,1 MB)stáhnout
Soubor typu pdfÚnor 2018(2,7 MB)stáhnout
Soubor typu pdfBřezen 2018(5,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfDuben 2018(3,6 MB)stáhnout
Soubor typu pdfKvěten 2018(2,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfČerven 2018(2,2 MB)stáhnout
Soubor typu pdfČervenec, srpen 2018(2,9 MB)stáhnout
Soubor typu pdfZáří 2018(2,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfŘíjen 2018(2,9 MB)stáhnout
Soubor typu pdfListopad 2018(2,2 MB)stáhnout
Soubor typu pdfProsinec 2018 (2,5 MB)stáhnout

Starší vydání měsíčníku ke stažení

1. až 7. ročník měsíčníku Olomoucký kraj naleznete zde.

V případě nedoručení měsíčníku Olomoucký kraj do domácnosti kontaktujte pracovníky tiskového oddělení na emailu tiskove.oddeleni@kr-olomoucky.cz.

Máte-li zájem o inzerci, kontaktujte Janu Jurákovou (jurakova@regvyd.cz).

Poslední změna 07. 12. 2018 09:31:34