Měsíčník Olomoucký kraj

Olomoucký kraj vydává od roku 2002 stejnojmenný měsíčník. Noviny jsou zdarma distribuovány do všech domácností Olomouckého kraje. Kraj rozesílá elektronickou verzi měsíčníku prostřednictvím emailu. Registrace občanů do databáze probíhá pomocí jednoduchého formuláře přímo na titulní straně webu www.kr-olomoucky.cz. Systém počítá s potvrzením žádosti prostřednictvím schránky elektronické pošty. Elektronicky probíhá rovněž případné odhlašování z databáze.

Aktuální číslo měsíčníku Olomouckého kraje

16.11.2017 - Listopadové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Plánované investice do rekonstrukcí silnic, listopadová návštěva prezidenta Miloše Zemana v kraji nebo informace o stále probíhajícím druhém kole kotlíkových dotací. To jsou některá témata listopadového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Listopadové číslo měsíčníku Olomoucký kraj přináší aktuality z dění v regionu

Měsíčník Olomouckého kraje v roce 2017

Soubor typu pdfListopad 2017(3,8 MB)stáhnout
Soubor typu pdfŘíjen 2017(6,3 MB)stáhnout
Soubor typu pdfZáří 2017(3,7 MB)stáhnout
Soubor typu pdfČervenec - srpen 2017(6,6 MB)stáhnout
Soubor typu pdfČerven 2017(4,6 MB)stáhnout
Soubor typu pdfKvěten 2017(3,6 MB)stáhnout
Soubor typu pdfDuben 2017(4,6 MB)stáhnout
Soubor typu pdfBřezen 2017(4 MB)stáhnout
Soubor typu pdfÚnor 2017(3,7 MB)stáhnout
Soubor typu pdfLeden 2017(3,2 MB)stáhnout

Starší vydání měsíčníku ke stažení

1. až 7. ročník měsíčníku Olomoucký kraj naleznete zde.

V případě nedoručení měsíčníku Olomoucký kraj do domácnosti kontaktujte pracovníky tiskového oddělení na emailu tiskove.oddeleni@kr-olomoucky.cz.

V případě inzerce kontaktujte Janu Jurákovou (jurakova@regvyd.cz).

, , patro , kancelář:

Poslední změna 16. 11. 2017 08:29:01