Publikace, brožury, letáky

Leták a roll up inovační vouchery:

V rámci propagační činnosti projektů Inovační vouchery v Olomouckém kraji a Inovační vouchery v Olomouckém kraji II. etapa byly pořízeny letáky a roll up. Oba materiály obsahují logo projektu a informace pro cílovou skupinu projektů – podnikatelské subjekty z území Olomouckého kraje. Leták obsahuje logo a slogan projektu, kontaktní informace, seznam vysokých škol zapojených do projektu, informace o tom, pro koho a na jaké aktivity jsou inovační vouchery určeny, informace o financování a odkaz na webové stránky projektu Inovační vouchery v Olomouckém kraji, respektive Inovační vouchery v Olomouckém kraji II. etapa. Roll up obsahuje logo a slogan projektu, seznam vysokých škol zapojených do projektu, odkaz na webové stránky projektu Inovační vouchery v Olomouckém kraji respektive Inovační vouchery v Olomouckém kraji II. etapa.

Leták a roll up

Soubor typu .pdfRoll up IVOK II.etapa(533,3 kB)stáhnout