Krajské dotační programy 2019

Dotace z krajského rozpočtu jsou poskytovány v souladu s prioritami krajské samosprávy a ve shodě se záměry Rady Olomouckého kraje pro období 2016-2020. Cílem poskytování dotací je rozvoj Olomouckého kraje a uspokojování všestranných potřeb jeho obyvatel. Všeobecné informace k dotačním programům  naleznete v obecné části těchto stránek s uvedením všech typů variabilních vzorových dokumentů - Obecné informace k poskytování krajských dotací, vzor dotačního programu.

Pro rok 2019 pokračují všechny dříve vyhlašované dotace a navíc budou průběžně vypisovány úplně nové dotační programy a tituly. Jsou zjednodušena obecná pravidla, která budou upravována na míru jednotlivým dotačním programům. Zrychluje se proces vyhlašování dotačních programů, zveřejněny budou tematické seznamy dotací a obdobné pomůcky pro žadatele. Připraveny jsou další novinky pro zájemce o krajské dotace. Velmi jednoduché shrnutí změn v dotačním procesu pro rok 2019 včetně jednoduchého vysvětlení postupu pro podání žádosti je uvedeno na stránkách infoportálu pro občana zde. V roce 2019 budou také pokračovat semináře k jednotlivým dotačním programům. Informace ke konkrétním dotačním programům v r. 2019 a termíny připravených seminářů jsou uvedeny v části Termíny seminářů pro zájemce o dotace, přehled dotačních programů vyhlašovaných v roce 2019.

Poslední změna 07. 04. 2020 14:43:10