Zástupci Olomouckého kraje na Fóru pásu a stezky pro mezinárodní spolupráci

20. 05. 2019

Dne 25. 4. 2019 se delegace zástupců Olomouckého kraje zúčastnila Fóra pásu a stezky pro mezinárodní spolupráci v Pekingu. V rámci tematického fóra s názvem Spolupráce na regionální úrovni vystoupil náměstek hejtmana Olomouckého kraje Bc. Pavel Šoltys, DiS., s proslovem, ve kterém shrnul dosavadní spolupráci Olomouckého kraje s čínskými provinciemi (Fu-ťien a Jun-nan), nastínil připravované společné projekty a v krátkosti též publiku představil Olomoucký kraj.

Na programu měla delegace rovněž několik pracovních jednání, jejichž cílem byla příprava konkrétních společných projektů, a to například druhého semináře zaměřeného na prevenci a zdravý životní styl dle principů tradiční čínské medicíny, pro který byl předběžně stanoven podzimní termín letošního roku.

mmexport1557837445906.jpg

Poslední změna 20. 05. 2019 09:35:13