Zaměstnankyně krajského úřadu nominována na cenu Roma Spirit 2014

22. 10. 2014

Pracovnice odboru sociálních věcí, paní Renáta Köttnerová, byla tento týden nominována na cenu Roma Spirit 2014 v kategorii jednotlivců, a to za dlouhodobou práci, která přispěla ke zlepšení postavení Romů ve společnosti. Ze tří finalistů v této kategorii porota tajným hlasováním zvolí vítěze, který bude vyhlášen 10. prosince 2014 na slavnostním večeru v Pražské křižovatce.

Do letošního již čtvrtého ročníku soutěže Roma Spirit bylo cekem zasláno 113 nominací. Z nich postupuje do dalšího kola 15 finalistů v pěti kategoriích. Nominováni jsou jednotlivci, ale i neziskové organizace, společnosti, obce a města, kteří se zasazují o pomoc Romům a dobré soužití v české společnosti.

Paní Renáta Köttnerová se již mnoho let aktivně podílí na řešení nelehké situace Romů. Na slavnostním večeru v Praze se představí krátkým medalionem, který natočil Český rozhlas v Olomouci.

Více informací o projektu naleznete zde.

Poslední změna 23. 10. 2014 08:04:58