Zábřehem zněla filmová hudba

Tisíce návštěvníků, vystoupení dechových orchestrů, videoprojekce a filmová hudba. Takové bylo Notování Zábřehem, které se konalo v sobotu 10. června. Za Olomoucký kraj se oblíbené akce zúčastnil Jan Žůrek, radní pro oblast kultury.

Náměstí v odpoledních hodinách oživily koncerty Dechového orchestru ZUŠ Králíky, Lašského dechového orchestru nebo také souboru Flauto Armonico. Pro nejmenší posluchače připravili organizátoři bohatý program na prostranství u zámku.

Zlatým hřebem večera pak bylo vystoupení Dechového orchestru Zábřeh, který zahrál melodie ze slavných filmů. Koncert zpestřila videoprojekce, světelná show a ohňostroj. V podání orchestru zazněly melodie z filmů Forest Gump, Pomáda, Kmotr, Spiderman, Pretty Woman, Golden Eye a známé písničky z pohádek. Celý pořad doprovázely profesionální výkony sólových zpěváků.

Akce se konala za podpory Olomouckého kraje a města Zábřeh.

Zábřehem zněla filmová hudba

Poslední změna 19. 06. 2023 14:19:37