Vznikla publikace zaměřená na rozvoj venkova

13. 01. 2015

V rámci mezinárodního projektu CesR vznikla příručka „Spolupráce v oblasti zaměstnanosti a služeb na venkově“, která shromažďuje několik desítek praktických přístupů a aktivit v oblasti rozvoje venkovských oblastí. V pěti kapitolách se tak čtenáři dozvědí o celé řadě inovativních přístupů z osmi různých evropských regionů. Publikace je vyrobena v sedmi jazykových mutacích, česká verze je v elektronické podobě dostupná zde. Tištěná česká verze publikace je k dispozici také na Krajském úřadě Olomouckého kraje (více informací poskytne Ondřej Večeř, 585 508 494, o.vecer@kr-olomoucky.cz).

Mezinárodního projektu CesR se účastnili partneři z osmi různých evropských zemí. Kromě Olomouckého kraje to byl region Auvergne (Francie), Polská akademie věd, Společnost pro rozvoj regionu Troodos (Kypr), Regionální výbor v Granadě (Španělsko), Lotyšská univerzita v Rize, Regionální rozvojová agentura Mura (Slovinsko) a Regionální výbor v Corku (Irsko). Projekt CesR byl zahájen v roce 2012 a ukončen závěrem roku 2014.

cesr.jpg

Poslední změna 13. 01. 2015 10:50:29