Vzdělávací semináře OK4EU představily dotační příležitosti

26. 11. 2015

V úterý 24. 11. 2015 a ve středu 25. 11. 2015 se v Olomouci uskutečnily vzdělávací semináře zaměřené na evropské dotační programy. Semináře připravilo sdružení OK4EU, které zastupuje Olomoucký kraj při Evropské unii, pro zástupce kraje, obcí, měst, škol, neziskových organizací, malých a středních podniků a dalších organizací.

První akce byla zaměřena na představení programů Kreativní Evropa – Kultura, Erasmus+ a Mezinárodní visegrádský fond. Další seminář představil komunitární program Horizont 2020 a dotační příležitosti pro malé a střední podniky.

Národní koordinátoři jednotlivých programů seznámili návštěvníky s aktuální podobou dotačních programů. Program seminářů byl dle požadavků cílových skupin zaměřen rovněž na vytváření projektových žádostí. Ve druhé části semináře následovaly konkrétní tipy a rady, jak mají zájemci postupovat od projektového záměru až po podání žádosti. Národní koordinátoři prošli s účastníky přihlášku, upozornili je na důležité změny a doporučili jim vhodný postup při vyplňování žádostí.

Na semináře se dostavilo téměř 50 účastníků. Další vzdělávací aktivity v Olomouckém kraji plánuje sdružení OK4EU na první polovinu roku 2016.

Štěpán Krajča

OK4EU, Olomouc

krajca@ok4eu.cz

Autor fotografií:

Štěpán Krajča

Vzdělávací semináře OK4EU představily dotační příležitosti
Soubor typu docxVzdělávací semináře OK4EU představily dotační příležitosti(191,3 kB)DOCX | PDF

Poslední změna 30. 11. 2015 09:20:32