Výrobci regionálních produktů se setkali v čokoládovně

10. 11. 2023

Místní producenti regionálních výrobků pod značkou HANÁ regionální produkt® se opět rozrostli. Při této příležitosti se jak výrobci, tak i členové certifikační komise, setkali ve středu 8. listopadu v prostorách Čokoládovny Troubelice. Za Olomoucký kraj přijel účastníky pozdravit hejtman Josef Suchánek.

Kromě zasedání certifikační komise, spojené s rozpravou o udělení značky novým uchazečům, byla na programu také prezentace regionálních producentů, výměna zkušeností a ochutnávka jejich výrobků. Celé setkání bylo obohaceno i o degustaci troubelické čokolády spojenou s prohlídkou areálu a prodejny.

Certifikát HANÁ regionální produkt® patří v současné době čtyřiadevadesáti výrobcům a šesti službám. Certifikační komise zasedala už po devětadvacáté.

Poslední změna 15. 11. 2023 08:56:29