Vychází květnové číslo krajského měsíčníku

21. 02. 2023

Jeho hlavním tématem je doprava. Jaké významné změny v oblasti dopravy odstartovaly v letošním roce? Kde budou jezdit nové vlaky? To se dozvíte na stránkách tohoto vydání.

V novinách si můžete přečíst také o tom, komu jsme udělili krajské ceny Cenu za přínos v oblasti kultury nebo jak vypadá zrekonstruované Arcidiecézní muzeum v Olomouci. Také vás pozveme do lázní v Olomouckém kraji, které zahájily svou lázeňskou sezónu.

O novém překvapení pro cyklisty, vozovém parku dopravců v kraji a mobilní aplikaci MobilOK new se rozpovídala Kateřina Suchánková, ředitelka příspěvkové organizace Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje. Téma dopravní dostupnosti v kraji, finančních zdrojů a oprav komunikací přiblížil Michal Zácha, námě;stek hejtmana Olomouckého kraje pro oblast dopravy a sportu.

Ve sportovní rubrice se dočtete například o plánovaných krajských sportovních hrách seniorů a cykloturistické akci Bílý kámen ve vojenském prostoru Libavá. Nechybí zajímavá anketa a pravidelné kulturní tipy.

MOK - 5 - 2023
Soubor typu pdfKvěten 2023(5,7 MB)stáhnout


Poslední změna 16. 05. 2023 12:19:50