Vernisáž výstavy slabozraké grafičky Markéty Evjákové

19. 06. 2018

24. ročník festivalu "Dny umění nevidomých na Moravě"

SONS ČR, z.s. Oblastní odbočka Olomouc ve spolupráci s Knihovnou města Olomouce – pobočkou Jungmannova Vás srdečně zve v úterý 3. 7. 2018 v 15 hodin na vernisáž výstavy slabozraké grafičky Markéty Evjákové v prostorách pobočky Knihovny města Olomouce na adrese Jungmannova 972/25, Olomouc, hudební doprovod: Martina Michailidisová a Radka Rozkovcová (barokní tance pro zobcové flétny).

Výstava se koná ve dnech 3. 7. až 31. 8. 2018

Několik slov o DUN

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR pořádá každoročně Dny umění nevidomých na Moravě – festival zrakově postižených umělců a souborů, jejichž jsou nevidomí a slabozrací rozhodujícími činiteli.

Koná se již od roku 1995 v období jara a léta ve vybraných městech především střední, severní a východní Moravy.

Cílem festivalu je představit nejširší veřejnosti nadané zrakově postižené umělce a přesvědčit ji tak o tom, že nevidomý člověk má pouze ztížené zrakové možnosti, ale jinak je zcela schopen být nedílnou součástí společnosti.

Soubor typu pdfPlakát(763,1 kB)stáhnout

Poslední změna 19. 06. 2018 08:19:54