Vedení kraje se setkalo se zástupci mikroregionů

18. 09. 2014

Aktuální informace z krajské samosprávy a novinky z Regionálního operačního programu Střední Morava byly tématem v pořadí šestnáctého pracovního setkání zástupců mikroregionů Olomouckého kraje. To se uskutečnilo v úterý 16. září v Lošticích za přítomnosti náměstků hejtmana Michaela Fischera, Michala Symerského a Zdeňka Švece.

„Tradiční setkání se zástupci mikroregionů je praktickou platformou, kde mohou starostové obcí získat nejnovější informace o projektech financovaných z Regionálního operačního programu Střední Morava a vyměnit si zkušenosti s přípravou a realizací projektů s využitím evropských dotací,“ uvedl náměstek hejtmana Olomouckého kraje Michael Fischer.

Úvodní prohlídku města Loštic a představení realizovaných projektů s podporou Regionálního operačního programu Střední Morava (ROP SM) připravil starosta města a předseda mikroregionu Mohelnicko Ctirad Lolek. Realizaci ROP SM zhodnotila Hana Linhartová z Úřadu regionální rady ROP SM. Zástupci krajského úřadu přítomným představili nejvýznamnější realizované projekty v regionu a projekty technické pomoci ROP SM.

Setkání bylo pořádáno ve spolupráci Olomouckého kraje a Mikroregionu Mohelnicko v rámci projektu Podpora rozvoje Olomouckého kraje 2012-2015.

Více fotografií ze setkání zde.

img-1422.jpg
img-1415.jpg