Vánoční výstava v městské knihovně v Lipníku nad Bečvou

27. 11. 2022

Adventní čas si budou moci návštěvníci výstavního sálu městské knihovny Domeček zpříjemnit zhlédnutím tradiční vánoční výstavy.

Vystavené exponáty jsou dílem amatérských výtvarníků a tvořivých lidí. Představeno bude tradiční i moderní pojetí vánoční výzdoby. K vidění budou adventní věnce různých velikostí, háčkované či přírodní dekorace, papírové ozdoby, keramika, malované baňky, ručně vyřezávané svíčky, šité ozdoby. Těšit se můžete na originální zdobení vánočních stromečků. Návštěvníkům jistě neunikne ani sladká vůně perníčků.

Trendy se netýkají jen módy, ale i vánočních dekorací. Letos budou populární ručně vyráběné dekorace. Co se týká barev, letos jsou IN tradiční barvy červená, zelená a zlatá, jejichž kombinací nikdy nemůžete šlápnout vedle. Z moderních trendů jsou to barvy bílá a fialová, které budou vypadat nejlépe dohromady. Vytvoří přepychovou a jemnou kombinaci, která vyrazí dech každé návštěvě. Všichni návštěvníci výstavy zde určitě najdou inspiraci a svůj domov pak mohou nechat prostoupit vánoční náladou.

Výstava bude probíhat ve dnech 27. listopadu – 20. prosince 2022 od pondělí do pátku (10:00 – 12:00,  15:00 – 17:00 hod.), každou neděli (15:00 – 17:00 hod.) a v pátek 16. prosince (10:00 – 17:00 hod.).

Výstava je realizována za dotační podpory města Lipník nad Bečvou.

Vánoční výstava v městské knihovně v Lipníku nad Bečvou

Poslední změna 31. 12. 2022 21:46:22