Sportovci v Uničově dostali nové zázemí

07. 12. 2018

Moderní tribunu mají od tohoto týdne k dispozici sportovci a jejich fanoušci v Uničově. Rekonstruované zázemí jim předali náměstci hejtmana Olomouckého kraje Jan Zahradníček a Dalibor Horák společně s představiteli tamní radnice, zástupci dodavatelských firem i samotných sportovních klubů.

„K realizaci díla spojily síly město, Olomoucký kraj a SK Uničov. Akce si vyžádala investici ve výši téměř tří miliónů korun,“ uvedl náměstek Horák.

Částkou 1,7 miliónu korun přispěla na projekt uničovská radnice, hejtmanství poslalo více než jeden milión a zbytek nákladů zaplatil sportovní klub.

Areál v Uničově využívají ke sportovním aktivitám více než dvě stovky členů dětských a mládežnických fotbalových mužstev, další desítky dětí z oddílu atletiky a také žáci čtyř místních základních škol.

Sportovci v Uničově dostali nové zázemí

Poslední změna 07. 12. 2018 13:21:52