Sociální podnikání jako efektivní nástroj snižování nezaměstnanosti

28. 08. 2014

Vážení přátelé,

oslovujeme Vás s nabídkou účasti v pilotním vzdělávacím programu „Sociální podnikání jako efektivní nástroj snižování nezaměstnanosti“, který zahajujeme seminářem v úterý 16. září. Program potrvá do ledna 2015.

Sociální podnikání je nová oblast, která Vám i Vašim stakeholderům nabízí prostor pro zaměstnávání osob se zhoršenou zaměstnatelností, podporu regionálních subjektů i naplnění hodnot společenské odpovědnosti organizací.

Po absolvování 8 seminářů našeho vzdělávacího programu budete znát základní pojmy sociálního podnikání a při jednodenní stáži nahlédnete do řízení některé ze sociálních firem, které jsou již stabilizované a efektivní. Budete umět vytvořit podnikatelský záměr i marketingový plán sociálního podniku a budete také schopni v začátcích sociálního podnikání poradit ostatním organizacím.

Vzdělávací program je určen pro zástupce neziskových, soukromých organizací a veřejné správy z celého Olomouckého kraje, a pro tyto cílové skupiny je zcela ZDARMA.

Bližší informace najdete v přiložené pozvánce.

Ing. Jiří Bednařík

Atract Consulting s.r.o.