Seminář "Aktuální výzvy - Operační program Zaměstnanost"

05. 02. 2016

Seminář "Aktuální výzvy - Operační program Zaměstnanost" proběhne 24. února a 1. března v Olomouci. Je určen potenciálním žadatelům a příjemcům podpory, zejména nestátním neziskovým organizacím.

Jde o první akci pořádanou Regionální stálou konferencí pro území Olomouckého kraje ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí jako řídícím orgánem Operčního programu Zaměstnanost. Seminář je hrazen z projektu Olomouckého kraje „Rozvoj regionálního partnerství v programovém období EU 2014-2020 – I.“ v rámci Operačního programu Technická pomoc.

V příloze je pozvánka a přihláška. Vyplněnou ji zašlete na adresu vzdelani@kr-olomoucky.cz.

Více informací zde, případně na e-mailu rsk@kr-olomoucky.cz.

Soubor typu docxAktuální výzvy - Operační program Zaměstnanost(526,5 kB)stáhnout

Poslední změna 05. 02. 2016 10:08:20