Přijďte na punč s hejtmanem. Pomůžete ohroženým dětem

10. 12. 2018

Na podporu jednoho ze zařízení Fondu ohrožených dětí poputuje výtěžek z charitativního prodeje punče na olomouckém Horním náměstí. Ve středu 12. prosince od 15 hodin ho tam bude lidem nalévat hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk s primátorem města Miroslavem Žbánkem. Společně chtějí vybrat co nejvíce peněz pro děti z olomouckého Klokánku.

Charitativní prodej punče v minulosti organizovalo hejtmanství i město zvlášť. Letos jsme se rozhodli, že budeme postupovat společně, protože nám jde o stejnou věc - pomoct ohroženým dětem,“ řekl hejtman Okleštěk.

Roli trhovce si hejtman vyzkoušel už v sobotu 8. prosince na vánočních trzích v Přerově. S primátorem města Petrem Měřínským naléval oblíbený vánoční nápoj všem, kteří chtěli podpořit místní organizaci Svazu tělesně postižených.

Přijďte na punč s hejtmanem. Pomůžete ohroženým dětem

Poslední změna 14. 12. 2018 13:20:51