Prezident Zeman zahájil třídenní návštěvu Olomouckého kraje

13. 05. 2015

Hejtman Olomouckého kraje Jiří Rozbořil s manželkou dnes v sídle kraje oficiálně přivítal prezidenta České republiky Miloše Zemana s chotí.

Prezident se během dopoledne setkal se členy Zastupitelstva Olomouckého kraje a nově zvolenými starosty obcí, kterým poblahopřál. Podepsal se do pamětní knihy kraje a přijal z rukou hejtmana Rozbořila dárek od krajských zastupitelů v podobě gramofonu vyrobeného v Litovli. Samotný hejtman daroval prezidentovi gramofonové desky se skupinou ABBA.

Prezident pohovořil také s řediteli příspěvkových organizací Olomouckého kraje a zástupci odborů. Dnes ještě poobědvá s poslanci a senátory zvolenými za Olomoucký kraj a během odpoledního programu navštíví strojírenskou firmu v Lutíně. V Hanušovicích prezidenta přivítají představitelé města a vedení pivovaru Holba.

Veřejnost bude mít možnost se s prezidentem Zemanem setkat na prostranství před pivovarským muzeem v Hanušovicích, a to od 17:30.

Kompletní program návštěvy prezidenta republiky v Olomouckém kraji naleznete zde. Více fotografií naleznete zde.

Prezident Zeman zahájil třídenní návštěvu Olomouckého kraje

Poslední změna 18. 05. 2015 09:28:59