Prezentace Olomouckého kraje na podzimní etapě Stavotechu

07. 11. 2023

Olomoucký kraj se představil na podzimní etapě 63. ročníku Stavotech – Moderní dům Olomouc. Ve svém stánku na olomouckém výstavišti Flora se představil Olomoucký kraj, spolu s jeho regionální partnery. Našimi partnery, zde na stánku, bylo například Inovační centrum Olomouckého kraje nebo krajská hospodářská komora. Prezentovala se i agentura CzechInvest, Svaz průmyslu a dopravy ČR, statutární město Olomouc a město Litovel.

Součástí veletrhu byly i odborné přednášky, které představily energetické možnosti vytápění rodinných domů, informace o tepelných čerpadlech nebo třeba fotovoltaice. Své si zde našli odborníci i laická veřejnost. Olomoucký kraj zde poskytoval konzultace k aktuální výzvě na kotlíkové dotace, nabídce aktuálních dotačních programů z Olomouckého kraje.

Přímo na veletrhu bylo možné zhodnotit to nejlepší, co bylo v Olomouckém kraji postaveno v roce 2023 a 2022, v rámci soutěže Stavba roku Olomouckého kraje, více na webu zde.

Olomoucký kraj_Stavotech Moderní dům Olomouc

Poslední změna 07. 11. 2023 13:26:11