Představujeme vám stránky na podporu regionálních produktů a značení v našem regionu

21. 03. 2024

Dovolujeme si představit webové stránky k podpoře regionálního značení a soutěží Regionální potravina Olomouckého kraje a Výrobek Olomouckého kraje. Informace zde průběžně doplňujeme, aby byly aktuální a relevantní nejen pro regionální producenty, ale i soutěže v našem regionu.

Cílem tohoto úsilí je podpora místních výrobců a zvýšení povědomí o kvalitních produktech z Olomouckého kraje, informace o tom, co vše můžete na svých cestách s rodinou navštívit.

Na těchto stránkách budete nacházet aktuality o regionálních potravinách, informace o nových certifikovaných produktech, událostech a soutěžích, které se týkají regionálních potravin. Seznam a popis výrobků, které jsou označeny jako “Výrobek Olomouckého kraje”. Tyto produkty splňují přísná kritéria kvality a jsou hrdě spojeny s regionem.

Odkaz na stránky: Podívejte se na aktuální informace s námi.

Regionální potravina Olomouckého kraje 2023

Poslední změna 21. 03. 2024 12:53:58