Pracovní setkání zaměstnanců turistických informačních center

18. 04. 2016

Na 40 zaměstnanců turistických informačních center Olomouckého kraje se zúčastnilo dne 7. 4. 2016 pravidelného pracovního setkání pořádaného oddělením cestovního ruchu a vnějších vztahů Krajského úřadu Olomouckého kraje.

Zaměstnanci oddělení cestovního ruchu a vnějších vztahů seznámili účastníky setkání s plánovanými aktivitami Olomouckého kraje na rok 2016 a s vyhodnocením dotačního titulu Podpora zkvalitnění služeb turistických informačních center vyhlášeným na začátku roku 2016 Olomouckým krajem.

O novinkách destinačních společností kraje informovaly ředitelky těchto subjektů Ing. Andrea Závěšická za Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu a Mgr. Djamila Bekhedda za Střední Morava – Sdružení cestovního ruchu.

Během setkání si zaměstnanci TIC měli možnost vyměnit cenné zkušenosti a navázat kontakty s kolegy.

Na závěr byla pracovníkům informačních center zajištěna komentovaná prohlídka nově otevřeného zrekonstruovaného zámku Čechy pod Kosířem, ve kterém letošní pracovní schůzka proběhla.

Setkání TIC 2016 - 1
Setkání TIC 2016 - 2