Partneři z území se v prosinci setkají v Olomouci

24. 11. 2017

V Olomouci se ve čtvrtek 7. prosince 2017 uskuteční už jedenácté zasedání Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK). Zástupci kraje, obcí, neziskových organizací, podnikatelského sektoru, univerzity, úřadu práce a dalších organizací z našeho regionu budou projednávat Krajský akční plán rozvoje vzdělávání Olomouckého kraje, zejména seznam investičních priorit.

„Seznam obsahuje 70 projektových záměrů škol z území Olomouckého kraje, které mohou požádat o podporu z Integrovaného regionálního operačního programu.“ uvedl náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje Bc. Pavel Šoltys, DiS.

Další body programu se budou týkat Místních akčních plánů rozvoje vzdělávání v Olomouckém kraji a aktuálních informací MMR ČR z přípravy Strategie regionálního rozvoje ČR.

Jedenácté zasedání RSK OK se uskuteční v Clarion Congres Hotel Olomouc pod vedením předsedy RSK OK a hejtmana Olomouckého kraje pana Ladislava Oklešťka.

Poslední změna 24. 11. 2017 11:21:32