Olomoucký kraj se prezentoval na veletrhu Stavotech Olomouc

08. 04. 2024

Olomoucký kraj se opětovně prezentoval na jarní etapě oblíbeného veletrhu Stavotech v Olomouci. Společně s regionálními partnery představil návštěvníkům širokou škálu inovativních řešení, konzultoval kotlíkové dotace v Olomouckém kraji, představil nově vydané publikace na podporu podnikatelské prostředí „Významné firmy Olomouckého kraje“ a „Katalog regionální produkce“.

Veletrh, který je známý svým bohatým doprovodným programem, letos přilákal odborníky i laickou veřejnost na řadu přednášek zaměřených na energetiku a udržitelný rozvoj. Mezi hlavní témata patřily moderní trendy v oblasti využívání obnovitelných zdrojů, energetická účinnost budov, tepelná čerpadla, a možnosti financování energetických úspor.

Návštěvníci měli možnost seznámit se s nejnovějšími technologiemi a produkty, které mohou přispět k lepší energetické bilanci domácností i podniků.

Tento rok veletrh Stavotech opět potvrdil svou pozici jako důležitého místa setkávání odborníků a veřejnosti s cílem sdílet zkušenosti, poznatky a novinky z oblasti stavebnictví a energetiky. Opět se Vám Olomoucký kraj představí na podzimní etapě tohoto oblíbeného veletrhu.

Stavotech Olomouc _Olomoucký kraj

Poslední změna 08. 04. 2024 09:50:02