Olomouc hostila jeden z největších zdravotnických veletrhů

V pořadí už čtvrtý ročník Veletrhu práce ve zdravotnictví se uskutečnil ve středu 25. října v Clarion Congress Hotelu v Olomouci. Na největší akci svého druhu v Česku i na Slovensku přijelo do Olomouce prezentovat svou práci více než 50 zaměstnavatelů, a to nejen z nemocničního, ale i z ambulantního sektoru. Záštitu nad akcí převzal náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro zdravotnictví Dalibor Horák.

Akci navštívilo více než 600 návštěvníků z řad studentů medicíny, bakalářských i magisterských nelékařských studijních programů nebo vyšších odborných či středních zdravotnických škol. Studenti měli možnost udělat si přehled o současné situaci na zdravotnickém trhu práce, zorientovat se ve stovkách nabídek a navázat kontakty s budoucími zaměstnavateli.

V široké paletě zaměstnavatelů se na veletrhu prezentovaly také Zdravotnická záchranná služba a Odborný léčebný ústav Paseka, které jsou příspěvkovými organizacemi Olomouckého kraje.

Olomouc hostila jeden z největších zdravotnických veletrhů

Poslední změna 31. 10. 2023 10:34:50