Mobilní kancelář navštívila bránu Jeseníků

19. 09. 2019

Další cesta hejtmanovy mobilní kanceláře vedla v úterý 17. září na sever. Vedení kraje tentokrát zamířilo do Šumperka, kde se hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk setkal s občany, podnikateli a studenty gymnázia.

„Se zástupci firem jsme probírali řadu společných témat – třeba hospodaření s vodou nebo zjednodušení stavebního řízení,“ uvedl Okleštěk.

S podnikateli se zástupci kraje sešli v podniku Pars nova. Společně s krajskými náměstky Janem Zahradníčkem a Pavlem Šoltysem pak hejtman zamířil diskutovat se studenty šumperského gymnázia. Odpoledne Okleštěk strávil v mobilní kanceláři, která zaparkovala uprostřed Hlavní třídy.

„Hodně lidí zajímala kůrovcová kalamita a to, jak s ní hejtmanství může bojovat. Mluvili jsme také o obchvatu Bludova, který může usnadnit dopravní obslužnost celého regionu. Kraj se snaží s tímto projektem pomáhat, aby se už konečně začal stavět,“ dodal Okleštěk.

Více fotografií ZDE.

Mobilní kancelář navštívila bránu Jeseníků