Mažoretky Panenky z Hranic vicemistryněmi Evropy

17. 10. 2014
Foto: horní řada zleva - Denisa Žeravíková, Kristýna Bezděková, Eva Vérostová, Žaneta Václavková, Magdaléna Volková, Kateřina Maléřová, Bára Molnárová, Michaela Švábenská, Denisa Frydryšková, Karolína Fůsková, Kristýna Hlaváčová, Adéla Fůsková; dolní řada zleva - Adéla Šenková, Natálie Parlagi, Veronika Oravová, Kateřina Sámelová, Alžběta Andršová, Markéta Vanduchová

Mažoretky Panenky, které trénují jako zájmový útvar Domu dětí a mládeže v Hranicích pod vedením Jany Sámelové, Jany Koutníkové a Kateřiny Sámelové, zakončily letošní soutěžní sezónu úspěchem. Z Mistrovství Evropy asociace NBTA přivezly stříbrný pohár a mohou se pyšnit titulem 1. vicemistr Evropy 2014 v disciplíně Traditional corps – kategorie děti. Uvedený šampionát se konal ve dnech 3. až 5. 10. 2014 v chorvatském městě Slavonski Brod.

Ve velké mezinárodní konkurenci Panenky bezchybně předvedly sestavu, za kterou získaly již dříve stříbrné medaile na Mistrovství České republiky 2014 a kterou následně dva měsíce s velkou pílí precizovaly k dokonalosti. Tým mažoretky Panenky tvoří děvčata ve věku kolem třinácti let, a tím více si zaslouží velkou pochvalu za úspěšnou reprezentaci města Hranice, Olomouckého kraje a konec konců i celé České republiky.

Více na www.mazoretkypanenky.estranky.cz

dsc-0955.jpg