Lázně Slatinice zahájily svou sezónu

Ačkoli se ve většině českých lázní zahájení nové sezóny uskuteční až v květnu, Lázně Slatinice zahájily svou sezónu už nyní. Slavnostního otevření se v sobotu 23. března zúčastnil hejtman Josef Suchánek a jeho náměstek pro oblast zdravotnictví Dalibor Horák.

Pro návštěvník byl připraven pestrý kulturní program. Vystoupil například dětský soubor malá Hanačka nebo také přijelo čtyřspřeží Muzea historických kočárů Václava Obra doprovázené hulány. Nechyběl ani lázeňský jarmark a lázeňská kuchyně.

V Olomouckém kraji se nachází celkem šest měst se statutem lázeňského místa, jsou to Velké Losiny, Lázně Bludov, Jeseník, Lipová – Lázně, Slatinice a Teplice nad Bečvou. V rámci Česka se tak Olomoucký kraj řadí co do počtu na první místo.

Lázně Slatinice zahájily svou sezónu

Poslední změna 26. 03. 2024 15:57:06