Krajští radní zavítali na Konicko

28. 11. 2014

Ve čtvrtek 27. listopadu navštívila krajská rada Konicko. Výjezdní jednání zahájil hejtman Jiří Rozbořil a náměstek pro oblast školství Zdeněk Švec setkáním se studenty septimy a oktávy na Základní škole a gymnáziu města Konice. Diskuze s žáky se dotýkala především témat kolem studijních stipendií a podpory studentů v oblasti vzdělávání, kterou hejtmanství nabízí. Na programu jednodenního výjezdního jednání byla také návštěva Domova důchodců v Jesenci, kterou zřizuje Olomoucký kraj. Zařízení poskytuje pobytovou službu, podporu, pomoc a péči seniorům ve věku od 60 let. Vedení kraje zavítalo i do provozu oděvního družstva Moděva, které je největším zaměstnavatelem v této lokalitě. Během výjezdního jednání se krajští radní setkali také s dalšími místními zaměstnavateli a podnikateli a na závěr pracovního programu nechyběla diskuze se starosty či místostarosty obcí na Konicku.

Více ve fotogalerii zde.

starostove-konice.jpg