Kraj se představil na podzimní etapě veletrhu Stavotech

Olomoucký kraj, i jeho partneři, se prezentovali na 63. ročníku stavebního a technického veletrhu Stavotech - Moderní dům Olomouc. Akce se konala na olomouckém výstavišti Flora ve dnech 2. až 4. listopadu.

Součástí veletrhu byly odborné přednášky, které představily energetické možnosti vytápění rodinných domů, informace o tepelných čerpadlech nebo třeba fotovoltaice. Olomoucký kraj zde mimo jiné poskytoval konzultace k aktuální výzvě na kotlíkové dotace, představil také nabídku aktuálních dotačních programů z Olomouckého kraje.

Veletrhu se zúčastnili zástupci kraje včetně jeho regionálních partnerů - například Inovační centrum Olomouckého kraje nebo krajská hospodářská komora. Prezentovala se i agentura CzechInvest, Svaz průmyslu a dopravy ČR, statutární město Olomouc a město Litovel. Stavotech se za poslední roky vypracoval mezi největší a nejoblíbenější akce tohoto druhu na Moravě.

Kraj se představil na podzimní etapě veletrhu Stavotech

Poslední změna 10. 11. 2023 14:14:41