Koncert pro dobrou věc pomáhal Šumvaldu

29. 06. 2020

Náměstek hejtmana Olomouckého kraje Dalibor Horák se ve čtvrtek 25. června zúčastnil spolu se  starosty Uničova Radkem Vincourem a Šumvaldu Josefem Šenkem Koncertu pro dobrou věc. Uspořádání výjimečné kulturní události se ujalo město Uničov a Moravské divadlo Olomouc.

Díky vynikajícím výkonům umělců, velkému zájmu veřejnosti a štědrosti posluchačů se podařilo ve prospěch povodní poničeného Šumvaldu shromáždit částku téměř třicet tisíc korun. Všem, kteří se na přípravě koncertů podíleli, srdečně děkuji," uvedl po ukončení akce náměstek Horák, který byl spolu se zpěvákem Jakubem Rouskem jejím iniciátorem.

Výtěžek byl na místě předán starostovi Šumvaldu Josefu Šenkovi. Bohužel jemu i dalším obyvatelům obce zkazila čtvrteční večer další průtrž mračen, která opět k vesnici spláchla bahno z okolních polí.

Koncert pro dobrou věc pomáhal Šumvaldu

Poslední změna 29. 06. 2020 07:10:31