Klíčové projektové záměry vybrány!

20. 02. 2024

Za účasti náměstka hejtmana pro oblast regionálního rozvoje Ing. Jana Šafaříka, MBA, proběhlo v úterý 13. 2. 2024 druhé jednání Pracovní skupiny Intervenční studie ORP Konice. Zástupci města, kraje, obcí, mikroregionu, charity, podnikatelského sektoru a agentury pro sociální začleňování diskutovali výsledky sběru projektových záměrů z území ORP Konice a vybrali klíčové projekty pro studii. Z území ORP bylo na kraj zasláno 26 projektových záměrů, klíčových projektů je celkem 9.

ORP Konice je dalším územím HSOÚ, po ORP Jeseník, Šumperk, Zábřeh a Lipník nad Bečvou, pro které iniciovala krajská samospráva zpracování dokumentu. Nyní bude ve spolupráci kraje, města Konice a Mikroregionu Konicko dokončen textová část dokumentu, který bude členům pracovní skupiny předložen k připomínkování. Finální Intervenční studie ORP Konice bude projednána a schválena na 28. zasedání RSK OK dne 26. 3. 2024.

Intervenční studie ORP Konice

Poslední změna 20. 02. 2024 11:12:18