Jak na digitalizaci? Workshop v Honeywell Aerospace Olomouc ukázal příklady dobré praxe

Digitalizace patří mezi často skloňová slova napříč obory. Neunikne jí žádná firma, tedy pokud chce držet krok s dobou. Jaké procesy jsou efektivní ve velké firmě poodhalili v Honeywell Aerospace Olomouc v Hlubočkách. Inovační centrum Olomouckého kraje (ICOK) tam uspořádalo další ze svých digi workshopů, určený byl pro malé a střední podniky z regionu. Akce se za Olomoucký kraj zúčastnil Jan Šafařík, náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro regionální rozvoj.

Honeywell Aerospace Olomouc v Hlubočkách nedaleko Olomouce vyrábí a opravuje letecké motory. Během workshopu firma představila své výrobní portfolio, nastínila, jaké procesy bylo potřeba nastavit pro zvýšení efektivity práce a jak jim digitalizace konkrétně pomáhá. Nechyběla ani prohlídka výroby a závěrečná debata. Akce se konala v rámci programu ICOK DIGI, který pomáhá projít různou úrovní digitální transformace, posunout podnikání a připravit ho na další etapy digitalizace.

Poslední změna 11. 07. 2023 15:10:23