Informace a rady dostal každý!

23. 10. 2023

Více než 20 zástupců firem a podnikatelů se sešlo ve středu 18. října v Olomouci. Akce pod názvem „Veletrh podpory podnikání a inovací pro firmy a podnikatele v Olomouckém kraji“ nabídla účastníkům možnosti podpory z evropských i národních zdrojů, a také poradenské a konzultační služby pro podnikatele a firmy. Své aktivity na akci prezentovaly Agentura pro podnikání a inovace, CzechInvest, CzechTrade, Inovační centrum Olomouckého kraje, Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje, Krajské sdružení NS MAS ČR Olomouckého kraje, OK Linka, Okresní hospodářská komora Olomouc, Olomoucký kraj, SPoint, Technologická agentura ČR, Úřad práce ČR a Vědeckotechnický park UPOL. Po skončení prezentační části pokračovala akce individuálními konzultacemi nad projektovými záměry. Účastníkům byly zaslány prezentace přednášejících s kontakty na poradenství.

Akci připravil Olomoucký kraj v rámci aktivit Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK) ve spolupráci agenturou CzechInvest Olomouc a regionálními partnery.

Další informace o připravovaných akcích je možné najít na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi a pro případné dotazy je k dispozici e-mailová adresa rsk@olkraj.cz

Veletrh dotačních příležitostí pro podnikatele

Poslední změna 23. 10. 2023 08:45:07