ICOK Bootcamp bavil a vzdělával současně

Marketing, budování značky, právo v podnikání, ale i řada inspirujících příběhů. Tak by se dal shrnout ICOK Bootcamp. Třídenní akce, připravené Inovačním centrem Olomouckého kraje (ICOK) ve spolupráci s olomouckým startupem Worldee, se zúčastnil Jan Šafařík, náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro regionální rozvoj, a Petr Lysek, radní Olomouckého kraje pro investice, evropské projekty, transparenci, IT a Smart region.

Setkání účastníkům nabídlo pohled do světa marketingu, businessu nebo komunikace. Dozvěděli se, jak vytvořit a rozvíjet svůj osobní brand, jak se efektivně prezentovat před publikem nebo jak správně vytvořit business plán pro svůj podnikatelský projekt. Během akce se pak rozdělili do tří týmů a vybrané téma prezentovali před porotou.

Letošní ročník akce ICOK Bootcamp byl pilotní, nad dalším se organizátoři už zamýšlí.

ICOK Bootcamp bavil a vzdělával současně

Poslední změna 13. 06. 2023 14:09:46