Hejtman Rozbořil zahájil jubilejní konferenci samospráv

21. 04. 2015

V úterý 21. dubna se v Olomouci uskutečnila již desátá Konference samospráv Olomouckého kraje, na které vedení kraje debatovalo se zástupci obcí.

„Pro starostky a starosty obcí v našem kraji je konference platformou k diskuzi na různá témata. Dnes jsme zástupcům samospráv přiblížili problematiku dopravní obslužnosti a krizového řízení kraje. Předali jsme jim speciální flash disky s daty z krizového plánu. Seznámili jsme je s novinkami v Programu rozvoje územního obvodu Olomouckého kraje a v krajském programu kultury a památkové péče,“ uvedl hejtman Jiří Rozbořil. „Nechyběly informace o zavádění standardů kvality sociálně-právní ochrany, o Regionální stálé konferenci pro území Olomouckého kraje či zásadní údaje z přezkoumání hospodaření územně samosprávných celků,“ dodal.

Více fotografií z konference najdete na webu kraje zde. Prezentace z konference si můžete stáhnout v sekci Informace pro obce.

10. Konference samospráv Olomouckého kraje

Poslední změna 22. 04. 2015 07:12:50