Hejtman přijal delegaci z Kentucky

28. 07. 2014

V pondělí 28. července přivítal v sídle Olomouckého kraje hejtman Jiří Rozbořil společně s náměstkem Pavlem Šoltysem, náměstkyní Yvonou Kubjátovou a ředitelem krajského úřadu Michalem Malackou delegaci z partnerského regionu GRADD v americkém státě Kentucky.

Zástupci z partnerského regionu hovořili s vedením kraje nejen o dlouhodobé spolupráci obou regionů, ale také o nakládání s odpady či rozvoji cestovního ruchu. Hejtman Rozbořil při té příležitosti představil delegaci potenciál lázeňství v kraji.

Olomoucký kraj pro zahraniční hosty připravil týdenní program. Delegace zavítá na hrady Bouzov a Helfštýn, nebo do Zbrašovských aragonitových jeskyní. Navštíví Lipník nad Bečvou, kde se setká s politickou reprezentací. Na programu nebude chybět návštěva jezdeckého areálu v Tršicích, Dětského centra Ostrůvek, Fakultní nemocnice Olomouc nebo setkání se zástupci Vyšší odborné školy sociální Caritas a představiteli Univerzity Palackého v Olomouci.

Poslední změna 28. 07. 2014 13:39:49