Firma SIGMA GROUP zasadila stromy k výročí svého založení. Připojili se i zástupci kraje

Strojírenská firma SIGMA GROUP z Lutína, která je nejvýznamnějším výrobcem čerpací techniky v Česku, slaví letos 155. výročí založení tradice výroby čerpadel své značky. Firma u příležitosti oslav vysadila v pátek 27. října celkem 155 stromů. V areálu firmy jich své místo našlo celkem osmdesát. Zbytek, společně se Sigmundovou střední školou strojírenskou, vysázeli lidé v obci Lutín.

Stromy nesázeli pouze zaměstnanci a vedení firmy. Za Olomoucký kraj se k této akci připojil hejtman Josef Suchánek a společně s ním jeho náměstek pro regionální rozvoj Jan Šafařík. Netradiční oslavy se zúčastnil také primátor města Olomouce Miroslav Žbánek nebo zástupci Univerzity Palackého.

Firma SIGMA GROUP zasadila stromy k výročí svého založení

Poslední změna 02. 11. 2023 19:06:36