Europe Direct Olomouc zve na seminář pro středoškoláky

25. 11. 2014

Představit studentům vyšších ročníku středních škol možnosti pro snadnější vstup na trh práce bude cílem semináře, který v Olomouci 2. prosince pořádá Eurocentrum Olomouc ve spolupráci s Europe Direct Olomouc.

V rámci programu pracovníci Úřadu práce studenty seznámí s jejich právy a možnostmi pomoci při hledání prvního zaměstnání. Studenti se dozvědí o programech „Záruky pro mládež“ a „Stáže pro mladé“, které shodně, i když různou formou, podporují aktivní politiku zaměstnanosti ve věkové skupině 15-24 let. Programy představí pracovníci Fondu dalšího vzdělávání při Ministerstvu práce a sociálních věcí ČR.

Akce se uskuteční dne 2. 12. 2014 od 13.00 hod. v prostorách CAFE 87, Denisova 47 Olomouc. Kapacita je sálu omezena. Nutná registrace na e-mailové adrese: krsa@euroskop.cz. Vstup na akci je zdarma!

Organizátory akce jsou EUROCENTRUM Olomouc a EUROPE DIRECT Olomouc. Partnery akce jsou Fond dalšího vzdělávání při Ministerstvu práce a sociálních věcí ČR, Úřad práce ČR a Olomoucký kraj.

pracesm.jpg

Poslední změna 25. 11. 2014 10:49:20