Elektronická publikace Komunitární programy a programy územní spolupráce EU

27. 04. 2018

Nová publikace Svazu měst a obcí ČR a Ministerstva pro místní rozvoj radí městům a obcím, kde a jak mohou čerpat dotace na mezinárodní projekty. Brožura obsahuje dotační tituly, u nichž může být sama obec příjemcem dotace, u nichž se obec může zapojit jako partner jiného subjektu, a také ty, které mohou být zajímavé pro příspěvkové organizace. Společným znakem většiny těchto programů je jejich mezinárodní rozměr. To znamená, že podporují projekty, kde dochází ke spolupráci partnerů z různých členských i nečlenských zemí EU.

Soubor typu pdfTisková zpráva - Publikace Komunitární programy a programy územní spolupráce EU(467,9 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPublikace Komunitární programy a programy územní spolupráce EU(8,2 MB)stáhnout

Poslední změna 27. 04. 2018 12:56:28