Dotace z MPSV a Operačního programu Zaměstnanost

19. 09. 2018

V Olomouci se dne 12. 10. 2018 uskuteční minikonference „Dotační příležitosti nejen pro poskytovatele sociálních služeb“. Akce je připravena ve spolupráci Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV), Odbor podpory projektů a Olomouckého kraje, sekretariátu RSK OK.

V jednom dni se na jednom místě představí dotační možnosti z Operačního programu Zaměstnanost (OPZ), projekty realizované z Evropského sociálního fondu a také Národní dotační tituly MPSV.

Přihlášení je možné do 2. 10. 2018 do 14:30 hodin přes odkaz: minikonference

V odpoledním programu se v rámci kulatých stolů blíže představí celostátně realizované projekty MPSV. Prostor bude také pro diskuzi, dotazy a výměnu zkušeností. U každého kulatého stolu budou přítomni úspěšní příjemci dotací z OPZ, kteří rádi sdělí vlastní zkušenosti s realizací projektů podpořených z Evropského sociálního fondu. Každý účastník se může přihlásit pouze na jeden kulatý stůl.

Kulatý stůl RODINA, zde budou přítomni zástupci projektů:

Krajská rodinná politika

Podpora implementace dětských skupin a mikrojeslí

Politika stárnutí na krajích

Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně – právní ochrany dětí

V rámci tohoto stolu se dále představí realizátor dětské skupiny z Olomouce.

Kulatý stůl RODINA: Přihlášení je možné do 2. 10. 2018 do 14:30 hodin přes odkaz: rodina

Kulatý stůl SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ, zde budou přítomni zástupci projektu:

Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje a lokální konzultant MPSV, který je úspěšným sociálním podnikatelem a další sociální podniky.

Kulatý stůl SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ: Přihlášení je možné do 2. 10. 2018 do 14:30 hodin přes odkaz: sociální podnikání

Podrobný program akce naleznete v příloze.

Kapacita sálu/kulatých stolů je omezena, prosíme o přihlášení max. 2 účastníků z každé organizace. V případě naplnění kapacity bude přihlašování ukončeno dříve.

Při problémech s přihlašováním neváhejte kontaktovat: Ing. Mgr. Zdeňka Okáče, zdenek.okac@mpsv.cz

Soubor typu pdfPozvánka(139,8 kB)stáhnout
Soubor typu pdfProgram(172,1 kB)stáhnout